Aktualności GSM

Internetowe porady o tym co robić, gdy telefon wpadnie do wody, to niestety najczęściej powtarzane przez kolejne osoby sieciowe mity, nie mające nic wspólnego z prawdą. Któż z Was w końcu nie słyszał od znajomych - wsadź do ryżu! czy wysusz suszarką!? Tylko, że to nic nie daje, a brak odpowiednich kroków tylko pogarsza sytuacje i później mnoży koszty przy naprawie.  Co robić, gdy nasz iPhone czy inny smartfon został zalany?
Serwis Apple Szczecin to część serwisu działającego pod brandem APOLLO GSM. Serwis APOLLO od ponad dekady zajmuje się naprawą telefonów komórkowych , w tym nowoczesnych terminali typu smartfon. OFerujemy kompleksowe naprawy smartfonów wszystkich znanych producentów.
Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone 7 i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). LCD w naszych wyświetlacza zawsze jest oryginalne APPLE. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.
Serwis APOLLO oferuje naprawę telefonów APPLE iPhone 6S. Uszkodzone ekrany w iPhone 6S poprzez zbitą szybkę w iPhone 6S naprawiamy od ręki w około 20 minut. Jeżeli masz uszkodzony telefon iPhone 6S odwiedź nasz serwis. Na wszystkie naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Naprawiamy także iPhone 6s po zalaniu. Potrafimy zdiagnozować i usunąć wszystkie usterki iPhone 6S.
Do napisania tego tekstu przymierzałem się od bardzo dawna. Patrząc na to ile osób każdego dnia dzwoni do mnie, do Serwisu iPhone AppleMobile.pl i piszę na Facebooku – ?czy można jakoś odblokować "ajklołda", bo kupiłem telefon na Tablicy, a z właścicielem nie ma kontaktu?, wiem że jest on potrzebny. Z tego artykułu dowiecie się czym właściwie jest zabezpieczenie Znajdź mój iPhone, w jaki sposób nas chroni, jak zwiększyć szanse na odzyskanie utraconego urządzenia, oraz jak prawidłowo przygotować je do sprzedania, by nowy właściciel nie miał problemu z jego używaniem. Nie zabraknie również informacji na temat tego, jakie obecnie mamy możliwości pozbycia się blokady FMI.
Układ zasilania odpowiada w telefonie iPhone między innymi za dwie najważniejsze funkcje – zarządzanie zasilaniem oraz komunikacją przez port Lightening. Jeżeli telefon nie ładuje lub nie chce połączyć się z komputerem mimo wymienionego złącza ładowania, bateria szybko się rozładowuje, telefon bardzo się nagrzewa i rozładowuje w kilka godzin lub nie można włączyć iPhone, gdy bateria się całkowicie rozładuje nawet po podłączeniu ładowarki, w takim przypadku diagnoza może być tylko jedna – do wymiany jest układ zasilania U2
Przed nami Święta Wielkiej Nocy oraz Lany Poniedziałek – Śmigus Dyngus 2015! Dlatego w imieniu naszej firmy chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Czytelnikom i Klientom! Dużo zdrowia, smacznego jajka i bardzo mokrego Dyngusa Śmigusa – oczywiście bez telefonu w kieszeni! Jeżeli jednak Lany Poniedziałek okaże się dla Waszych smartfonów, telefonów i tabletów zbyt mokry, we wtorek 7 kwietnia będziemy na Was czekać od godziny 9.00 do 20.00, by pomóc Wam w ich odratowaniu! Z tej okazji wszystkim pechowcom, którym Dyngus nie oszczędzi drogiego gadżetu na hasło Śmigus Dyngus powiedziane w naszym sklepie lub wpisane w opisie usterki w naszym formularzu zgłoszeniowym na http://serwis.applemobile.pl, udzielamy 20% rabatu na całą usługę naprawy! Promocja obowiązuje tylko w przypadku urządzeń dostarczonych bądź zgłoszonych przez stronę serwisu w dniu 7 kwietnia! Serdecznie zapraszamy!
Zbita szybka w iPhone to niestety przykre wydarzenie, które każdy długoletni użytkownik telefonów Apple ma chociaż raz za sobą. Niestety jakość wymienianych ekranów przez nieautoryzowane serwisy często jest daleka od doskonałości. Autoryzowany Serwis AppleMobile.pl przez MyApple jako jedyny w mieście Szczecin oferuje oryginalne wyświetlacze do telefonów iPhone. Wymiana ekranu w iPhone 5/5S, a także w starszych iPhone 4/4S to usługa wykonywana na miejscu w naszym salonie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście od Jagiellońskiej). Sami sprawdźcie dlaczego zbitą szybkę w iPhone warto naprawić w Serwis Phone, iPod, iPad Szczecin AppleMobile.pl - APOLLO SZCZECIN
Miło nam poinformować, że serwis produktów Apple APOLLO – AppleMobile.pl już kilka dni po premierze nowych telefonów – iPhone 6 i iPhone 6 Plus, wprowadził do swojej oferty usług serwisowych, usługi naprawy tychże modeli. Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl oferuje kompleksowe pogwarancyjne naprawy mobilnych produktów Apple.
Posiadasz zepsutego iPad’a Air? Twój tablet Apple nie działa? Masz zbitą szybkę w iPad Air? Wyświetlacz LCD nie świeci w iPad Air? W naszym serwisie naprawisz swój tablet profesjonalnie, szybko i solidnie już w 60 minut! Serwis iPhone Szczecin zaprasza na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście od strony Jagiellońskiej!) oraz do skorzystania z wysyłkowych usług naprawy tabletów w naszym serwisie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem My Apple pl, jedynym w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Na wszystkie naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika dotyczącego postępowania w sytuacji gdyż na telefon lub tablet ulegnie zalaniu. Poradnik został stworzony przy pomocy techników serwisujących produkty Apple w AppleMobile.pl
Serwis APOLLO pragnie poinformować o wprowadzonej nowej usłudze - wymiana samej zbitej szybki w telefonach samsung galaxy S, S2, S3, S4 i innych. Poczynione inwestycje z separator szkła od klejonych wyświetlaczy pozwolił zaoferować naszym klientom kompleksową naprawę uszkodzonych wyświetlaczy w telefonach marki Samsung.
Serwis Sony Xperia Szczecin Apollo pragnie poinformować o wprowadzeniu nowych usług serwisowych dla wszystkich telefonów Sony Xperia. Oferujemy wymianę zbitych szyb, naprawę uszkodzonej warstwy dotykowej, wymianę wyświetlaczy LCD, złączy słuchawkowych oraz ładowania. Naprawiamy wszystkie urządzenia Sony Xperia.
Serwis iPhone Szczecin Apollo serdecznie zaprasza do skorzystania z usługi wymiany zbitej szybki w iPhone 5! Jeżeli posiadasz telefon iPhone 5 z uszkodzoną szybką dotykową lub wyświetlaczem LCD, możemy naprawić Twoje urządzenie w nowej niższej cenie i to od ręki! Wyświetlacze są oryginalne. Na każdą naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję, a usługę realizujemy od ręki!
Serwis iPod Touch Szczecin Apollo to jedyne miejsce na mapie Szczecina, w którym realizowane są naprawy mechaniczne i programowe odtwarzaczy multimedialnych Apple iPod Touch. Oferujemy naprawę wszystkich generacji iPoda Touch - 1G, 2G, 3G, 4G i 5G. Wymieniamy zbite szybki, uszkodzone wyświetlacze LCD, niedziałające złącza słuchawkowe i ładowania, instalujemy i aktualizujemy oprogramowanie, wymieniamy baterie i wprowadzamy odtwarzacze w tryb jailbreak. Wszystko szybko, tanio i profesjonalnie!
Serwis ASUS Szczecin Apollo pragnie poinformować o wprowadzeniu nowych usług serwisowych dla tabletów marki ASUS. Oferujemy wymianę zbitych szyb, naprawę uszkodzonej warstwy dotykowej, wymianę wyświetlaczy LCD, złączy słuchawkowych oraz ładowania. NAprawiamy wszystkie urządzenia ASUS z rodziny Transformer PAD.
W ofercie sklepu Apollo pojawiły się folie marki ZAGG Invisible Shield. Posiadamy modele Classic, HD Full Body, a także najbardziej wytrzymały EXTREME. Posiadamy folie do telefonów iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, a także do wszystkich modeli iPadów i iPada Mini. Wszystkim klientom na życzenie naklejamy folię gratis! TU możecie samo przekonać się o wytrzymałości folii ZAGG. Prócz folii posiadamy również uchwyty samochodowe marki OSO. Serdecznie zapraszamy!
Niezwykle miło jest nam poinformować, że nasz serwis iPhone, iPod, iPad jako jedyny z województwa Zachodnipomorskiego dołączył do elitarnego grona najlepszych punktów naprawczych produktów Apple, autoryzowanych i polecanych przez największy w naszym kraju portal skupiający fanów i miłośników marki - MyApple.pl
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych wycięciem standardowej karty SIM lub karty micro SIM do rozmiaru nano SIM, stosowanego w nowym telefonie Apple iPhone 5. Karta nano SIM jest jeszcze mniejsza i jeszcze cieńsza od swoich poprzedniczek. Karty wycinamy maszynowo, szybko, profesjonalnie, od ręki i tanio. Usługa wycięcia karty wykonywana jest w naszym serwisie w Szczecinie na Wojska Polskiego 50. Salon czyny jest w godzinach od 9 do 20. Serdecznie zapraszamy, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny – 500 132 200
Serwis iPhone Apollo w Szczecinie jako pionier na rynku wprowadza usługę programowego zdjęcia blokady SIMLOCK z iPhone 3GS oraz iPhone 3G bez utraty funkcjonalności układu GPS! Wszystkim klientom, którym po zdjęciu blokady SIMLOCK (programowo) zniknęła możliwość korzystania z nawigacji GPS polecamy skorzystanie z usługi naprawy układu baseband! Czas realizacji usługi to 60 minut! Serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usługi zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 4S z amerykańskiej sieci AT&T. Czas realizacji usługi to 4 dni. W tym czasie telefon będzie odblokowany permanentnie.
SIMLOCK z AT&T znów powraca! Oferujemy zdjęcie blokady SIMLOCK w 48h godzin roboczych! Obsługiwane modele: 3G, 3GS, 4. Nowy iPhone 4S obecnie nie ejst obsługiwany! Wersja oprogramowania nie jest ważna! Jest to pełny SIMLOCK z możliwością aktualizacji oprogramowania. Więcej informacji w serwisie lub pod numerem telefonu 889 277 288
Instrukcja obsługi karty GEVEY Ultra S dla telefonu iPhone 4S.
Serwis GSM Apollo w Szczecinie zaprosza wszystkich właścieli telefonów HTC do naszego punktu celem wyłączenia zabezpieczenia S-OFF.
Serwis Apollo zaprasza naszych klientów do skorzystania z usługi zdjęcia blokady SIMLOCK z niemal każdego telefonu Nokia. Blokada zdejmowana jest nawet z najnowszych modeli telefonów Nokia już w 3h! Pełna lista obsługiwanych modeli znajduje się w dalszej części wiadomości.
Do naszej stałej oferty wprowadzamy usługę wymiany szyby w tablecie iPad i iPad 2. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam zaoferować państwu usługę wymiany zbitej lub uszkodzonej w inny sposób szyby i warstwy dotykowej w najpopularniejszym tablecie Apple iPad 2. Usługa wymiany zbitej szyby w iPadzie 2 trwa nie dłużej niż 60 minut i jest wykonywana "od ręki".
Pragniemy poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty nowej usługi - pełnego JAILBREAK'a na wszystkich urządzeniach Apple z procesorem A4 i starszych(iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPod Touch 3G, iPod Touch 4G)z zainstalowanym oprogramowaniem iOS 5. Ponadtwo zdejmujemy blokadę SIMLOCK programowo z teleofnu iPhone 3GS z oprogramowaniem 5.0.1. Z nowszych model iPhona w dalszym ciągu zdejmujemy blokady SIMLOCK metodą pełną przez serwery Appple.
Zapraszamy wszystkich właścicieli nowego telefonu iPhone 4S do skorzystania z naszej bogatej oferty usług serwisowych. Wymieniamy wyświetlacze i szybki w iPhone 4, naprawiamy iPhone po zalaniu i wymieniamy baterie.
W ofercie Serwisu telefonów komórkowych Apollo pojawiły się nakładki GEVEY. Nakładka pozwala na obejście blokady SIMLOCK z każdego telefonu iPhone 4. Dzięki temu można używać telefonu iPhone 4 zablokowanego blokadą SIMLOCK w dowolnej sieci komórkowej. Nakładki dostępne są od ręki. Nasza obsługa pomaga również w konfiguracji urządzenia.
Serwis telefonów komórkowych Apollo w Szczecinie, zaprasza wszystkich właścicieli urządzeń Apple, którym doskwiera błąd 1015 przy próbie aktualizacji lub przywrócenia oprogramowania. Przywracamy iPhone i iPody z błędem 1015 w ciągu 30 minut.
Biały iPhone 4, to produkt niemal mistyczny. Apple go zapowiedziało, stworzyło materiały promocyjne, zleciło produkcję elementów do jego złożenia, jednak telefon w tym kolorze nigdy nie trafił do sprzedaży. Można go jednak kupić w najlepszych punktach serwisowych w Polsce. Również AppleMobile.pl oferuję usługę „wybielenia” telefonu iPhone 4 w ramach usług serwisowych realizowanych przez serwis Apollo w Szczecinie.
Serwis telefonów Apollo, działający pod marką AppleMobile.pl, pragnie poinformować o wprowadzeniu usługi zdjęcia blokady SIMLOCK z KAŻDEGO telefonu iPhone z dowolnie zainstalowanym oprogramowaniem. Jesteśmy w stanie zdjąć blokadę SIMLOCK permanentnie. Telefon nie zostanie już zablokowany wraz z instalacją kolejnej wersji oprogramowania. Serwis Apollo jako pierwszy w Szczecinie wprowadził do swojego cennika taką usługę.
Serwis Apollo, autoryzowany partner AppleMobile.pl, pragnie poinformować o wprowadzeniu usługi zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 3G oraz iPhone 3GS z zainstalowanym oprogramowaniem iOS 4.2.1. Jest to pełny SIMLOCK programowy, bez potrzeby podłączania urządzenia do komputera po każdorazowym jego wyłączeniu. Usługa wykonywana jest na miejscu.
Serwis telefonów komórkowych Apollo w Szczecinie, pragnie poinformować o wprowadzeniu nowych usług serwisowych. Dzięki poczynionym inwestycjom, jako jedyni w naszym mieście oferujemy usługę naprawy obszaru bootloadera, w nowoczesnych smart fonach, jak HTC, Samsung, LG, Sony Ericsson, czy Toshiba, a także w modemach internetowych marki ZTE i Huawei.
Serwis telefonów komórkowych Apollo, wprowadza do stałej oferty kompleksowe usługi naprawcze nowego modelu telefonu - iPhone 4. Jako pierwsi w naszym mieście, możemy się pochwalić pełną ofertą napraw programowych i sprzętowych tego nowoczesnego i co raz modniejszego telefonu. Naprawiamy iPhone 4 po zalaniu. Wymieniamy zbite szybki i wyświetlacze w iPhone 4. Reperujemy uszkodzone gniazda, przyciski, urwane elementy. Zdejmujemy blokady SIMLOCK, także w iPhone 4 z najnowszym oprogramowaniem.
Pragniemy poinformować, że jako pierwsi w naszym mieście możemy zaoferować usługę zdjęcia blokady SIMLOCK ze wszystkich wersji oprogramowania w telefonach iPhone!
Serwis telefonów komórkowych Apollo, informuje że wprowadzamy do naszej stałej oferty, usługę naprawy telefonu iPhone 4. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę tego telefonu. Wymieniamy ekrany, gniazda mikrofony, przyciski, akumulatory. Przywrócimy do życią iPhone 4 po zalaniu i upadku. Wykonamy naprawy programowe, Jailbreak i zdejmiemy blokadę SIMLOCK, także z najnowszej wersji iOS!
Serwis telefonów komórkowych Apollo, pragnie poinformować że nasz serwis wprowadził do stałej oferty, usługę naprawy odtwarzaczy muzycznych iPod. Naprawiamy urządzenia iPod Touch każdej generacji, iPod Classic i Video, także każdej generacji, oraz niektóre modele mini i Nano.
Serwis telefonów komórkowych Apollo w Szczecinie, pragnie poinformować, że poczynione przez nas inwestycje w rozwój usług związanych z urządzeniami firmy Apple, pozwolił na zaoferowanie naszym klientom usługę wymiany zbitej szybki w telefonie iPhone w formie instant. Jesteśmy w stanie wymienić zbitą lub porysowaną szybę w telefonie iPhone 3G oraz iPhone 3GS na poczekaniu. Usługa wymiany szybki wraz z digitizerem trwa około 20 minut.
Serwis telefonów komórkowych Apollo, wprowadził do stałej oferty usługę wycięcia standardowej karty SIM do rozmiarów microSIM. Nowe karty microSIM, są dużo mniejsze od dobrze nam znanej "simki". Nowy standard, choć znany już z małopopularnych urządzeń z terenów Azji, zaczęła stosować firma Apple w swoim nowoczesnym telefonie iPhone 4 i internetowym tablecie iPad 3G.
Jako pierwsi w zachodniopomorskim możemy się pochwalić możliwością wykonania usługi wprowadzenia telefonu iPhone 4 i iPhone 3GS z nowym bootromem w tryb Jailbreak, a także zaoferować zdjęcie blokady SIMLOCK, niezależnie w jakiej sieci telefon został zakupiony.
Serwis telefonów komórkowych Apollo, wprowadził do stałej oferty usługę zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 3G i 3GS z oprogramowaniem 3.1.3 oraz z nowym iOS 4.0. Czas wykonania usługi nie przekracza 30 minut.
Wiemy jak ważny dla Ciebie jest kontakt telefoniczny. Oddając swój telefon do naprawy, możesz otrzymać od nas nowoczesny telefon zastępczy. Serwis telefonów komórkowych jako jedyny serwis nieautoryzowany w Szczecinie udostępnia telefony zastępcze dla swoich klientów.
Serwis Serwis telefonów komórkowych Apollo, wprowadza do stałej oferty możliwość permanentnego zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 3G oraz iPhone 3GS, zakupionego w angielskiej sieci O2 UK. Nie istotna jest wersja oprogramowania, oraz wersja modemu. Blokada SIMLOCK zdejmowana jest bezpośrednio na serwerze Apple, klient wystarczy, że podłączy telefon do iTunes, a ten po odtworzeniu oprogramowania od razu zdejmie blokadę SIMLOCK. Zdjęcie blokady SIMLOCK tą metodą jest w pełni bezpieczne. Nie wgrywasz żadnych nieautoryzowanych programów, nie musisz ingerować w części mechaniczne urządzenia, nie musisz nawet wysyłać do nas urządzenia, aby wykonać usługę zdjęcia blokady SIMLOCK.
Serwis telefonów komórkowych Apollo wdraża do stałej oferty możliwość zdjęcia blokady SIMLOCK z terminali RIM BlackBerry. Jesteśmy w stanie zdjąć blokadę SIMLOCK z niemal każdego terminalu BlackBerry w czasie nieprzekraczającym 10-20 minut.
Jako jedyni w Szczecinie oferujemy możliwość permanentnego zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 3G oraz iPhone 3GS zakupionych w polskiej sieci Orange. SIMLOCK zdejmowany jest bezpośrednio na serwerze Apple. Blokada nie powróci w przypadku aktualizacji oprogramowania na wyższą wersję.