Serwis telefonów komórkowych Apollo w Szczecinie, pragnie poinformować, że poczynione przez nas inwestycje w rozwój usług związanych z urządzeniami firmy Apple, pozwolił na zaoferowanie naszym klientom usługę wymiany zbitej szybki w telefonie iPhone w formie instant. Jesteśmy w stanie wymienić zbitą lub porysowaną szybę w telefonie iPhone 3G oraz iPhone 3GS na poczekaniu. Usługa wymiany szybki wraz z digitizerem trwa około 20 minut.

 

Serwis telefonów komórkowych Apollo, jest oficjalnym partnerem serwisowym portalu AppleMobile.pl. Usługe wymiany zbitej szybki w iPhone, wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Wszystkie oferowane przez nas szybki są nowe i oryginalne. Pochodząc z fabryki firmy FOXCONN, największego producenta elektroniki na świecie, a także kluczowego partnera firmy Apple.

 

 

Do umocowania szyby w ramce używamy profesjonalnego kleju firmy 3M, znanej z produkcji spoiw o wysokiej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Nie daj sobie uszkodzić telefonu w pseudoserwisie, przyklejającym szybę na zwykłą taśmę dwustronną z kiosku! W serwisie Apollo nie tolerujemy partactwa!

 

 

 

U nas braku profesjonalizmy nie doświadczysz. Wybierasz sprawdzoną markę na rynku usług serwisowych. Wybierz serwis telefonów komórkowych Apollo, oficjalnego partnera serwisowego portalu AppleMobile.pl

 

Oferta wymiany szyby z digitizerem (warstwą dotykową) nie dotyczy urządzeń iPhone 2G, iPhone 4, wszystkich generacji iPod Touch, a także tabletu iPad. Urządzenia te są naprawiane przez serwis telefonów komórkowych Apollo w Szczecinie, w normalnym trybie naprawczym.