Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 24

 

Zbita szybka w iPhone to niestety przykre wydarzenie, które każdy długoletni użytkownik telefonów Apple ma chociaż raz za sobą. Niestety jakość wymienianych ekranów przez nieautoryzowane serwisy często jest daleka od doskonałości. Autoryzowany Serwis AppleMobile.pl przez MyApple jako jedyny w mieście Szczecin oferuje oryginalne wyświetlacze do telefonów iPhone. Wymiana ekranu w iPhone 5/5S, a także w starszych iPhone 4/4S to usługa wykonywana na miejscu w naszym salonie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście od Jagiellońskiej). Sami sprawdźcie dlaczego zbitą szybkę w iPhone warto naprawić w Serwis Phone, iPod, iPad Szczecin AppleMobile.pl

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 20

Po pierwsze – oryginalny wyświetlacz Apple 

Powszechnie istnieje legenda, że w sprzedaży nie ma oryginalnych wyświetlaczy wyprodukowanych przez Apple. Jak to w legendach bywa, jest w tym trochę prawdy. Apple jest firmą, która nie produkuje komponentów – jeszcze nie. Wszystkie elementy telefonu, tabletu czy odtwarzacza muzycznego są wykonywane przez podwykonawców, którzy produkują części dla Apple. Największym z nich jest firma FOXCONN. Dla Apple procuje jednak dużo, dużo mniejszych podwykonawców i fabryk produkujących elektronikę. Nie wierzysz – sprawdź tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Foxconn   Nasze wyświetlacze pochodzą z demontażu z nowych telefonów, bądź z firm produkujących ekrany dla Apple. Są to ekrany, które miały być w zamyśle wykorzystane w „refurbach” lub są zdjęte z nowych lub wadliwych telefonów, które zostały rozebrane na części. Tylko w ten sposób pozyskiwane ekrany dają naszym Klientom gwarancję oryginalności wyświetlaczy, które montujemy.   Jak to sprawdzić? Wyświetlacz z lewej strony, to element zdjęty z uszkodzonego telefonu iPhone 5 który nigdy nie był wcześniej otwierany. Z prawej strony jest to ekran, który montujemy klientowi.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 1  

 

Oba ekrany posiadają identyczne taśmy flex z gniazdami do podłączenia do płyty głównej. W chińskich zamiennikach różnice są widoczne na pierwszy rzut oka.  

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 2

 

Z tyłu ekranu na każdym z nich nadrukowany jest indywidualny Part No. Podczas składania iPhone`a w fabryce każdy z elementów instalowanych w konkretnym telefonie jest skanowany dzięki QR Code, który widoczny jest w centralnej części. To dzięki temu serwis Apple wie czy jakiś element w oddanym telefonie był podmieniany.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 3

 

Part No. w uszkodzonym ekranie zdjętym z telefonu oraz w wyświetlaczu, który montujemy jest z tej samej serii, o tej samej czcionce, a grafika nie budzi żadnych podejrzeń. Part No. można również sprawdzić w Apple o ile ktoś ma dostęp i potwierdzić jego pochodzenie, a nawet to z jakiego urządzenia został zdemontowany. QR Code znajduje się także na samym szkle każdego wyświetlacza w lewym górnym rogu.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 4  

 

Nasze wyświetlacze zabezpieczamy plombą gwarancyjną, dzięki czemu wiemy, że jest to ekran pochodzący od nas i zabezpieczony naszą 6 miesięczną gwarancją.  

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 5

 

Każda taśma flex będąca integralną częścią wyświetlacza oraz digitizera (warstwa rozpoznająca dotyk) posiada indywidualny opis części. Tu opis elementu zdjętego z uszkodzonego telefonu.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 7  

 

A tu oczywiście opis części z naszego ekranu, co potwierdza jego oryginalność  

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 8  

 

I teraz taśma od samego digitizera - ekran uszkodzony:

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 9

 

I ekran sprawny:

 

  Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 10  

 

Wykonując naprawy serwisowe w produktach Apple stosujemy profesjonalny sprzęt i narzędzia. Dokładamy wszelkich starań aby jak najmniej zaburzyć to co zostało wykonane przez producenta. Możesz być pewien, że jeżeli tylko będzie to możliwe, wszystkie śrubki, blaszki i ekrany masy wrócą podczas naprawy na swoje miejsce.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 11  

 

Ekran będzie zamontowany tak, jak w fabryce. Dodatkowo każda naprawa w iPhonie wykonana w naszym serwisie jest potwierdza plombą gwarancyjną.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 12

 

Ekrany mimo iż pochodzą z demontaży, są sprawdzone elektronicznie. Ich stan odpowiada klasie A+ - nie posiadają żadnych śladów użytkowania, przetarć, uszczerbków.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 17  

 

Oczywiście najważniejszy jest efekt końcowy

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 18

 

Tylko oryginalny wyświetlacz zaoferuje ci idealny, nieskazitelny i nieprzekłamany obraz w Twoim iPhonie. Wymień zbitą szybkę w iPhone w serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin AppleMobile.pl na Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej). Tylko w serwisie AppleMobile.pl masz gwarancję oryginalnego wyświetlacza oraz fachowej i profesjonalnej obsługi.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhone Szczecin serwis apple 19  

 

Serdecznie zapraszamy do AppleMobile.pl

 

  IMG_2558

 

Adres:

Apollo – AppleMobile.pl

Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej) obok Sex Shop 914

70-475 Szczecin

Tel: 889 277 288, 500 132 200

http://serwis.applemobile.pl

e-mail: serwis@applemobile.pl

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 9-19

Sob: 9-15

Uwaga! Usługi serwisowe wykonywane są tylko w dni robocze w godzinach od 9 do 17!  

 

Po drugie – zawsze gwarancja na wykonaną usługę i części

  Na każdy element z osobna, który zamontujemy w Twoim telefonie, tablecie lub iPodzie otrzymasz 6 miesięcy gwarancji (Apple daje na pogwarancyjne „refurby” zaledwie 90dni!). Nawet oryginalne i nowe urządzenia potrafią mieć wady. Dlatego przez pół roku od naprawy zapewniamy Cię, że wymieniony przez nas element iPhone’a nie zawiedzie. Gdyby jednak tak się stało, wymienimy Ci go na nowy – bezpłatnie.    

Po trzecie – telefon zastępczy na czas naprawy bezpłatnie

  Telefon komórkowy dzisiaj, to urządzenie bez którego już raczej nikt nie może się obejść. Przynajmniej w tygodniu roboczym musimy być w stałym kontakcie z klientami, pracodawcą i oczywiście najbliższymi. Dlatego serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin AppleMobile.pl całkowicie bezpłatnie wypożycza zastępcze telefony na czas naprawy.   *Serwis posiada ograniczoną ilość telefonów do wypożyczenia.    

Po czwarte – zawsze z rachunkiem lub fakturą VAT

  Niestety nie każdy punkt napraw działa w pełni z prawem na naszym rynku, nie wydając Klientom rachunków i faktur za wykonaną naprawę, a co za tym idzie nie płacąc podatków. W naszym kraju niestety jeszcze istnieje społeczne przyzwolenie na takie praktyki. Niestety takie oszukiwanie to nie tylko dla klienta możliwość uzyskania niższej ceny za naprawę i niszczenie rynku, poprzez nierówną konkurencję z legalnie działającymi firmami, a przez to ich upadek i obniżenie jakości usług oferowanych w Twoim mieście. To również brak jakiegokolwiek dowodu na wykonaną naprawę. To również brak możliwości potwierdzenia udzielonej „na gębę” gwarancji. To również brak dowodu na ewentualne uszkodzenie urządzenia z rąk wykonującego naprawę i możliwości dochodzenia swoich praw. W naszym serwisie zawsze otrzymasz rachunek lub na życzenie fakturę VAT 23%. Wszystkie podawane przez nas ceny za wykonanie usługi mają wliczony podatek. Nie musisz się więc martwić, że chcąc otrzymać fakturę VAT, nieuczciwy sprzedawca upomni się o dodatkową kwotę na poczet podatku VAT.    

Po piąte – jesteśmy elastyczni i przygotowani na wszystko

 

  • Płatność kartą i gotówką. Możliwość dostarczenia urządzenia osobiście na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście od strony Jagiellońskiej) lub wysyłkowo poprzez formularz na stronie http://serwis.applemobile.pl
  • Naprawa od ręki i na poczekaniu lub na konkretny termin. W naszym serwisie otrzymasz pełne wsparcie serwisowe dla wszystkich przenośnych produktów Apple i nie tylko.
  • Serwis iPhone, iPod, iPad to jedyny autoryzowany serwis MyApple w Szczecinie i w województwie Zachodniopomorskim. Oferujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do tego, że nam warto zaufać.