Wymiana zbitej uszkodzonej szybki szkła w Samsung Galaxy S, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4, 

 

Serwis APOLLO pragnie poinformować o wprowadzonej nowej usłudze - wymiana samej zbitej szybki w telefonach samsung galaxy S, S2, S3, S4 i innych. Poczynione inwestycje z separator szkła od klejonych wyświetlaczy pozwolił zaoferować naszym klientom kompleksową naprawę uszkodzonych wyświetlaczy w telefonach marki Samsung. 

Wymieniamy samą zbitą szybkę w telefonach Samsung, bez wymiany całego ekranu. Naprawa możliwa jest tylko w przypadku, gdy pęknięta jest tylko zewnętrzna szklana powłoka. Dotyk musi pracować prawidłowo. Wyświetlacz musi prawidłowo wyświetlać cały obraz. W przypadku gdy dotyk nie działa lub wyświetlacz nie wyświetla prawidłowo obrazu, konieczna jest wymiana całego modułu. Więcej informacjiw  serwisie.

 

Jak wymieniamy same szkło w Samsung Galaxy?

 

Profresjonalne urządzenie serwisowe marki SCOTLE pozwala na demontaż samej szklanej powłoki w klejonych wyświetlacza, stosowanych w telefonach Samsung Galaxy wszystkich generacji. Dzięki specjalnie opracowanej technologii, urządzenie pozwala rozkleić ekran, usunąć uszkodzone szkło, bez pozostawiania kleju na wyświetlaczu LCD. 

Po demontażu szkła na ekran telefonu nakładany jest nowy klej, taki sam jak stosuje producent wyśweitlaczy AMOLED i Super AMOLED, a następnie ekran jest zgrzewany z szybą w piecu, gdzie pod wpływem promieni UV klej twardnieje i staje się krystalicznie przezroczysty. Po montażu klej jest niewidoczny, a obraz w telefonie nie odbiega od tego, który widać w telefonie od nowości.

 

Ile trwa usługa?

Wymiana szkła w telefonach marki Samung Galaxy trwa około godziny czasu. Usługa nie jest wykonywana na poczekaniu i na miejscu. Telefon należy pozostawić w serwisie na czas wykonania usługi. Serwis oferuje bezpłatnie możliwość wypożyczenia telefonu zastępczego na czas wykonywanej usługi.

 

Czy telefon będzie działał jak przed naprawą?

 

Wszystkie funkcje telefonu będzą działać jak przed tem. Zaznaczmy jednak, że oficjalne procedury firmy Samsung wymagają wymiany całego elementu wyświetlacza. Wymiana samej szyby w żaden sposób nie zapewni dalszego trwania gwarancji. Dotyk będzie działał prawidłowo. Ekran będzie prawidłowo wyświetlał obraz. Jakościowo jest dobrze. Serwis zastrzega sobie jednak, że wykonywnie usługi wymiany szyby nie jest najlepszą metodą usunięcia usterki uszkodzonego szkłą i wyświetlacza, a samą usługę oferuje tylko jak tańszą alternatywę. 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!