Serwis telefonów komórkowych Apollo, wprowadził do stałej oferty usługę wycięcia standardowej karty SIM do rozmiarów microSIM. Nowe karty microSIM, są dużo mniejsze od dobrze nam znanej "simki". Nowy standard, choć znany już z małopopularnych urządzeń z terenów Azji, zaczęła stosować firma Apple w swoim nowoczesnym telefonie iPhone 4 i internetowym tablecie iPad 3G.

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wycięciem swojej dużej karty SIM do rozmiaru microSIM na potrzeby użytkowania jej w iPadzie 3G lub iPhonie 4, do siedziby naszego serwisu w Szczecinie. Karty SIM wycinamy maszynowo do rozmiarów microSIM za symboliczną opłatę 10 złotych. Karta po wycięciu jest gotowa do pracy z tabletem iPad w wersji 3G oraz telefonem iPhone 4. Wyciętą kartę będzie można później ponownie używać w telefonach z czytnikiem dużego SIM’a.

 

Niestety polscy operatorzy wymieniają karty SIM na microSIM, tylko klientom abonamentowym. Jeżeli posiadamy kartę w ofercie pre-paid, niestety nie mamy możliwości otrzymania nowej karty w nowym formacie. W takim przypadku z pomocą przychodzi serwis telefonów komórkowych Apollo w Szczecinie