Wiemy jak ważny dla Ciebie jest kontakt telefoniczny. Oddając swój telefon do naprawy, możesz otrzymać od nas nowoczesny telefon zastępczy. Serwis telefonów komórkowych Apollo,  jako jedyny serwis nieautoryzowany w Szczecinie, udostępnia telefony zastępcze dla swoich klientów. Niezależnie, czy wykonanie usługi będzie trwało godzine, czy kilka dni, możesz całkowicie bezpłatnie otrzymać od nas telefon Nokia 1661, który pozwoli Ci pozostać w ciągłym kontakcie po przykrej sytuacji ,jąką jest uszkodzenie własnego telefonu.

 

Serwis telefonów komórkowych Apollo, oddał 10 telefonów Nokia 1661 do użytku klientów. By otrzymać telefon, wystarczy wpłacić kaucję w wysokości 100 złotych, która zwracana jest w całości po zwrocie urządzenia.

 

Klient wypożyczający telefon bierze na siebie pełną odpowiedzialność za urządzenie. W przypadku zgubienia lub zniszczenia telefonu, wpłacona kaucja nie jest zwracana wypożyczającemu.

 

Klient ma obowiązek zwrócić telefon w stanie nienagannym z wyczyszczoną pamięcią urządzenia, wraz z kompletem akcesoriów.