Przed nami Święta Wielkiej Nocy oraz Lany Poniedziałek – Śmigus Dyngus 2015! Dlatego w imieniu naszej firmy chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Czytelnikom i Klientom! Dużo zdrowia, smacznego jajka i bardzo mokrego Dyngusa Śmigusa – oczywiście bez telefonu w kieszeni! Jeżeli jednak Lany Poniedziałek okaże się dla Waszych smartfonów, telefonów i tabletów zbyt mokry, we wtorek 7 kwietnia będziemy na Was czekać od godziny 9.00 do 20.00, by pomóc Wam w ich odratowaniu! Z tej okazji wszystkim pechowcom, którym Dyngus nie oszczędzi drogiego gadżetu na hasło Śmigus Dyngus powiedziane w naszym sklepie lub wpisane w opisie usterki w naszym formularzu zgłoszeniowym na http://serwis.applemobile.pl, udzielamy 20% rabatu na całą usługę naprawy! Promocja obowiązuje tylko w przypadku urządzeń dostarczonych bądź zgłoszonych przez stronę serwisu w dniu 7 kwietnia! Serdecznie zapraszamy!

 

Jeżeli zdarzy się Wam, że Wasze urządzenie faktycznie zostanie zalane zachęcamy do przeczytania tego artykułu, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące tego czy warto zanosić telefon mający kontakt z cieczą do serwisu, jeżeli mimo wszystko działa.

 

iPhone po zalaniu naprawa w Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl – Zalany telefon, co robić?

 

Pamiętajcie! Telefon, który miał kontakt z cieczą, nawet jeżeli nadal działa, wymaga sprawdzenia czy nie dostała się do jego wnętrza ciecz i nie rozpoczęły się procesy korodowania i gnicia. Sprawdzenie w naszym serwisie jest bezpłatne. Samo sprawdzenie nie sprawi, że utracicie gwarancję, dlatego warto nas odwiedzić chociażby kontrolnie! 

 

Koszt naprawy urządzenia po zalaniu to zaledwie 120 złotych. Płacisz tylko, jeżeli naprawa się powiedzie. Jeżeli nie, nie ponosisz żadnych kosztów. 

Wesołych Świąt!