Serwis Serwis telefonów komórkowych Apollo, wprowadza do stałej oferty możliwość permanentnego zdjęcia blokady SIMLOCK z telefonu iPhone 3G oraz iPhone 3GS, zakupionego w angielskiej sieci O2 UK. Nie istotna jest wersja oprogramowania, oraz wersja modemu. Blokada SIMLOCK zdejmowana jest bezpośrednio na serwerze Apple, klient wystarczy, że podłączy telefon do iTunes, a ten po odtworzeniu oprogramowania od razu zdejmie blokadę SIMLOCK z iPhone z sieci O2 UK.

Zdjęcie blokady SIMLOCK tą metodą jest w pełni bezpieczne. Nie wgrywasz żadnych nieautoryzowanych programów, nie musisz ingerować w części mechaniczne urządzenia, nie musisz nawet wysyłać do nas urządzenia, aby wykonać usługę zdjęcia blokady SIMLOCK.

Jak to działa?

Po zapłacie za usługę, wysyłamy zlecenie wykonania usługi zdjęcia blokady SIMLOCK na twoim urządzeniu. Opcja ta jest w pełni autoryzowana, blokada jest zdejmowana na poziomie serwera Apple, który zarządza blokadami SIMLOCK. Po wpłacie pieniążków czekasz maksymalnie 7 dni robocze (średni czas realizacji 48h) na wykonanie usługi. Kiedy na serwerze zostanie zapisany rekord dotyczący odblokowania Twojego telefonu, wysyłamy do Ciebie potwierdzenie. Następnie wykonujesz odtworzenie oprogramowania w iTunes z wsadzoną dowolną aktywną, używaną kartą SIM z sieci O2 UK!. Po chwili na ekranie iTunes pojawi się poniższy komunikat. 
 

Telefon jest bez blokady. Można korzystać z niego z dowolnej karty SIM, dowolnego operatora na świecie po wciśnięciu przycisku Continue.

Dla kogo ta usługa?
 

Usługa możliwa jest do zrealizowania jedynie na telefonach pochodzących od angielskiego operatora O2 UK. Telefony z innych krajów/sieci nie są możliwe do odblokowania. Zdjęcie blokady tą metodą jest 100% skuteczna, 100% bezpieczna i 100% pewna. Działa na każdym modelu iPhone'a zakupionym w O2 UK, nie zależnie od tego w jakiej ofercie telefon został nabyty, czy posiadamy do niego rachunek, oraz jaką posiada wersję oprogramowania. Odblokowany będzie każdy iPhone z O2 UK.

Czy możecie wykonać usługę za mnie?


Oczywiście! 


Dla jakich modeli iPhone to działa?

Nie ma znaczenia jaki model iPhone'a posiadamy. Blokada zostanie zdjęta z modelu iPhone 3G oraz iPhone 3GS.