Posiadasz zepsutego iPad’a Air? Twój tablet Apple nie działa? Masz zbitą szybkę w iPad Air? Wyświetlacz LCD nie świeci w iPad Air? W naszym serwisie naprawisz swój tablet profesjonalnie, szybko i solidnie już w 60 minut! Serwis iPhone Szczecin zaprasza na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście od strony Jagiellońskiej!) oraz do skorzystania z wysyłkowych usług naprawy tabletów w naszym serwisie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem My Apple pl, jedynym w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Na wszystkie naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

 

iPad Air to już 5 generacja tabletu marki Apple. Mówi się, że na rynku są tablety i są iPady. Niezaprzeczalnie tablet iPad Air to niesamowite urządzenie, które potrafi dostarczyć sporą dawkę emocji. Niestety iPad Air, jak każde urządzenie elektroniczne czasem potrafi się uszkodzić.

 

Najczęstsze usterki w tablecie Apple iPad Air, jakie usuwamy w ramach oferowanych przez nas usług to zdecydowanie uszkodzenia mechaniczne szklanych powierzchni ekranu oraz wyświetlacza. Serwis iPhone, iPod, iPad AppleMobile.pl, jako jedyny w Szczecinie oferuje usługę wymiany ekranów dotykowych (szklanych szyb) w ciągu 60 minut od oddania urządzenia do naprawy.

 

Serwisujemy wszystkie generacje tabletów iPad, iPad Air oraz iPad Mini. Wymieniamy zbite szybki w tabletach, uszkodzone wyświetlacze LCD, niedziałające przyciski oraz naprawiamy tablety po zalaniu.

 

Na wszystkie usługi wykonywane w naszym serwisie dajemy 6 miesiączną gwarancję.

 

Dla Klientów, którzy nie mieszkają w Szczecinie lub nie mogą dostarczyć tabletu osobiście do naszego salonu, przygotowaliśmy sprawnie działający system zarządzania sprzętem wysyłkowym. Wystarczy, że zgłosisz naprawę wysyłkową na naszej stronie http://serwis.applemobile.pl. Wszystkie informacje jak dostarczyć sprzęt otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.