Biały iPhone 4, to produkt niemal mistyczny. Apple go zapowiedziało, stworzyło materiały promocyjne, zleciło produkcję elementów do jego złożenia, jednak telefon w tym kolorze nigdy nie trafił do sprzedaży. Można go jednak kupić w najlepszych punktach serwisowych w Polsce. Również nas serwis oferuję usługę „wybielenia” telefonu iPhone 4 w ramach usług serwisowych realizowanych przez serwis Apollo w Szczecinie. 

 

 

 

 Plotek o o białym telefonie było już co niemiara. Ilość przewidywanych premier, jest porównywalna z ilością opinii, dlaczego urządzenie w ogóle nie pojawi się teraz na rynku. A to, szyby żółkną, a to nie są zbyt białe. A to nie ma sensu. A to może lepiej zaoferować dopiero iPhone’a 5. Smaczku dodała również informacja, o całkowitym usunięciu elementów promocyjnych z serwisu internetowego Apple, prezentującego białego iPhone’a 4.

 

 

Jak podaje serwis iPod.info.pl, wiarygodne źródła wwww.businessweek.com informują, że biały iPhone 4 trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Ma być dostępna wersja zarówno GSM jak i CDMA. Pada też bardzo mocny argument dlaczego ma się tak stać. Apple wypuszczając teraz białego iPhone 4 będzie mogło podtrzymać zainteresowanie swoim telefonem i bez większego bólu przesunąć premierę iPhone 5 na termin późniejszy. Bardzo możliwe, że zostaną połączone dwie imprezy i we wrześniu zobaczymy zarówno nowy telefon jak i nowe iPody.

 

 

Serwis telefonów komórkowych Apollo, wykonujący naprawy urządzeń iPhone, iPod, oraz iPad w Szczecinie, wprowadził do swojej stałej oferty usługę wymiany czarnych szkieł na białe, czerwone oraz niebieskie. Wymieniane elementy pochodzą z chińskich fabryk FOXCONNA, głównego producenta podzespołów dla urządzeń Apple.

 

 

Posiadamy w ofercie kompletne full set’y w kolorze białym, czerwonym i niebieskim. W skład zestawu wchodzi przednia tylnia szyba, pełny przód urządzenia, włącznie z ramką, oryginalnym wyświetlaczem Retina Display, oraz przyciskiem HOME. Na życzenie klienta istnieje możliwość wymiany również portu DOCK, oraz złącza słuchawkowego na białe. Usługa realizowana jest tego samego dnia i przeznaczona jest dla najbardziej zaciętych fanów marki Apple, jak również dla zwykłych użytkowników, jako alternatywa dla czarnych elementów, które uległy zniszczeniu.


 

 

Więcej informacji udzielamy na miejscu w serwisie lub pod numerem telefonu. Usługa wykonywana jest również wysyłkowo. Więcej na ten temat pod adresem: http://serwis.applemobile.pl